Главная » 2020 » Январь » 20 » Windows 10 максимально інтегрується з Android-смартфонами

Windows 10 максимально інтегрується з Android-смартфонами

20.01.2020 в 12:58 просмотров: 60 комментариев: 0 Техно
Хоча Microsoft відмовилася від подальшої розробки власної мобільної операційної системи, компанія прагне розширити функціональність Windows 10 таким чином, щоб нею могли комфортно користуватися власники смартфонів. За даними інсайдерів, додаток Your Phone незабаром отримає нову функцію для спільної роботи пристроїв під управлінням Windows 10, iOS і Android.

На сайті корпорації розробникам вдалося виявити набір параметрів, який передбачає не тільки можливість прямої відправки файлів зі смартфона на комп’ютер в додаток Your Phone, але і використання загального буфера обміну. Скопійовані через контекстне меню або за допомогою поєднання Ctrl-C файли і фрагменти тексту можна буде вставити в мобільний додаток, підключений до тієї ж облікового запису Microsoft.

Нагадаємо, що раніше Your Phone дозволяв не тільки переглядати повідомлення зі смартфона на екрані ноутбука або комп’ютера з Windows 10, але і здійснювати дзвінки c ПК. Тепер же Microsoft сконцентрувалася на розширенні функціональності додатку. Дата релізу оновленої версії кроссплатформенного додатку ще не оголошена.
Фотографии по теме
Комментарии 0
avatar
Copyright © Все права защищены: 2018 - 2020 Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник DOZENinfo