Главная » 2021 » Декабрь » 6 » Шевченко поскаржився на серйозні проблеми зі складом в Італії 06 декабря 2021

Шевченко поскаржився на серйозні проблеми зі складом в Італії 06 декабря 2021

06.12.2021 в 10:21 просмотров: 597 комментариев: 0 Спорт
Головний тренер «Дженоа» Андрій Шевченко поспілкувався з журналістами після поразки від туринського «Ювентуса» (0:2) у матчі 16-го туру італійської Серії А.

За словами наставника, йому було складно навіть набрати футболістів для стартового складу.

«Ми намагалися залишатись у матчі, робили це до 80-ї хвилини. Команда виконала дуже великий обсяг роботи, доводилося міняти позиції, давати нові ролі футболістам.

Так, ми не створювали моменти, але у нас було кілька спроб, особливо у другому таймі, коли деякі епізоди могли б використати краще.

За словами тренера, зараз відсутність футболістів створює великі проблеми.

«Знали, що буде складний матч із «Ювентусом» ще до цих травм, але ми маємо вірити, об’єднуватися та допомагати один одному просуватися вперед», — сказав Шевченко.