Главная » 2024 » Март » 26 » Ортодонтія на Оболоні розказує про способи вирівнювання зубів

Ортодонтія на Оболоні розказує про способи вирівнювання зубів

26.03.2024 в 16:36 просмотров: 617 комментариев: 0
На сьогодні статистика свідчить про те, що 75% населення України стикається з проблемами прикусу, і 35% з них потребують лікування від стоматолога-ортодонта. Але скільки саме з цієї групи людей - усвідомлюють, що таке ортодонтичне лікування та які можуть бути наслідки несвоєчасного виправлення неправильного прикусу, залишається невідомим. За великою кількістю людей, які стикаються з проблемами прикусу, ховається дивовижний відсоток тих, хто не має належного розуміння процесу ортодонтичного лікування. Ортодонтична допомога може стати ключовим елементом для тих, хто стикається з проблемами, але не всі усвідомлюють її важливість та вплив на загальне здоров'я. Ортодонтія на Оболоні https://vilida.ua/service/ortodontiya/ не обмежується лише косметичними аспектами, вона сприяє правильному розвитку щелепи, забезпечуючи нормальну функцію їхнього з'єднання. Інакше кажучи, не лише покращує зовнішній вигляд, але й розв'язувати проблеми, які можуть впливати на загальне здоров'я людини.

Лікар ортодонт - які маніпуляції він проводить 

Лікар ортодонт є фахівцем, який спеціалізується на виявленні, діагностиці та лікуванні аномалій прикусу та вирівнюванні зубів. Цей медичний спеціаліст виконує ряд маніпуляцій для досягнення правильної позиції зубів та забезпечення гармонійного прикусу.

Деякі з основних маніпуляцій лікаря ортодонта включають:
 
Етап Опис
Діагностика - Проведення клінічного огляду та аналіз медичної історії пацієнта.  Використання рентгенівських знімків для детального вивчення структури скелета та положення зубів.
Планування лікування - Розробка індивідуального плану лікування, враховуючи ступінь важкості аномалій прикусу та особливості пацієнта. Вибір типу (брекети, брекети на внутрішній стороні зубів, знімні апарати тощо). Встановлення або розробка індивідуальних систем для конкретного лікування.
Регулярні візити та налаштування - Проведення регулярних прийомів для контролю та налаштування ортодонтичних пристроїв. Заміна або коригування елементів для досягнення необхідного тиску та вирівнювання зубів.
Знімання ортодонтичної системи - Проведення процедури видалення брекетів або інших ортодонтичних пристроїв після завершення лікування.
Утримання результату - Призначення ретенційних апаратів для утримання отриманих результатів та запобігання поверненню зубів у попереднє положення.

Лікар ортодонт використовує свої навички та знання для досягнення оптимальних результатів у виправленні аномалій прикусу та положення зубів, сприяючи здоров'ю та естетиці ротової порожнини пацієнта.

Стоматологія на Оболоні має найкращих ортодонтів та досвід

Клініка стоматології "Identico" на Оболоні займає визначне місце серед стоматологічних закладів, завдяки своєму високому стандарту медичних послуг та компетентній команді лікарів-ортодонтів. Розгляньмо основні переваги клініки:
  • Експертні лікарі-ортодонти.
  • Індивідуальний підхід.
  • Сучасне обладнання.
  • Клініка використовує передове обладнання та технології для точної діагностики, планування та виправлення аномалій прикусу.
  • Комплексне лікування.
  • Позитивні рекомендації.
  • Розташування та зручність.
  • Доступні ціни на брекет-системи.
Вона є місцем, де досвідчені лікарі-ортодонти турбуються про вашу усмішку, надаючи вам впевненість в якості лікування та результатів.

 
 
Аватар king22 Yosyp Korol
Главред/dozeninfo
Фотографии по теме
Комментарии 0
avatar
Copyright © Все права защищены: 2018 - 2024 Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник DOZENinfo