Главная » 2019 » Июнь » 21 » Если в сентябре будет правительство, в этом году вопрос с землей решим, — Зеленский

Если в сентябре будет правительство, в этом году вопрос с землей решим, — Зеленский

21.06.2019 в 19:40 просмотров: 56 комментариев: 0 Мир
20 червня на засіданні Антимонопольного комітету представники мобільних операторів Київстар, Vodafone і lifecell визнали проблему з тарифікацією за 28-денний період замість помісячної, повідомляє Liga.Tech.

«Кожен оператор визнав, що проблема справді існує, і готовий її усувати. Однак не всі оператори хочуть прибирати 28-денний розрахунковий період – кажуть, окремим абонентам дуже до смаку такі тарифні плани, – але готові розробити альтернативні пропозиції для розрахункового періоду на місяць», – розповіла державна уповноважена АМКУ Марія Процишен.


За її словами, оператори, зокрема, готові у кожному тарифному плані вказувати вартість за один день користування тарифом, щоб користувачі могли порівняти.

Остаточне рішення у цій справі Антимонопольний комітет ухвалить 27 червня.

АМКУ порушив справу про недобросовісну конкуренцію проти трьох мобільних операторів у листопаді минулого року.

Влітку 2018 року мобільні оператори перевели абонентів на 28-денну тарифікацію замість помісячної. В результаті абоненти платитимуть операторам не 12, а 13 разів на рік. Перехід на «28-денний місяць» оператори пояснили інфляцією та водночас небажанням засмутити клієнтів прямим підвищенням тарифів.

Нагадаємо, з першого травня українські оператори зобов’язані надавати клієнтам послугу повного перенесення номеру телефона включно з кодом в разі зміни оператора.
Фотографии по теме
Комментарии 0
avatar
Copyright © Все права защищены: 2018 - 2019 Копирование материалов сайта разрешено только при указании ссылки на источник DOZENinfo